Rüyada eski karısını öldürmek

Rüyada eski karısını öldürmek kazancının artacağına,, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına inanılır.

Rüyada eski karısını öldürmek gördüyseniz:

  • Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle biraraya gelmeniz aradığınız sonuçları elde etmenizi sağlayabilir.

Rüyada eski karısını öldürmek yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada eski karısını görmek sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına inanılır.

Rüyada eski karısını başkasıyla görmek sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski müdürün karısını görmek sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına, bir sebeple ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski nişanlının karısını görmek el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocasının eski karısını görmek türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine işaret eder.

Rüyada dayının eski karısını görmek hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine yorulur.

Rüyada eski ve yeni karısını görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, darp edileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments