Rüyada eski eşinin sarıldığını görmek

Rüyada eski eşinin sarıldığını görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada eski eşinin sarıldığını gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin hareketleri ya da planlarıyla ilgili şüpheleriniz olabilir.

Rüyada eski eşinin sarıldığını görmek yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada eski eşinin sana sarıldığını görmek hata yapılacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin beline sarıldığını görmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin başka erkeğe sarıldığını görmek dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin başkasına sarıldığını görmek daha fazla gelir sahibi olunacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin birine sarıldığını görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sarıldığını görmek sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada eski eşine sarıldığını görmek sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, işlerinin daha da iyi olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buse

Ruyamda esimin benimle gel seni birakmiyacam seni seviyorum dedi ve sarildik o sirada ailesi gordu ve biz ordan kaçtik yolda esim benim elimi tuttu ve biryerde durduk eşim erkek arkadaşina arkasindan sariliyordu bende eşimin annesinin elini öpmek istediğimde annesi öptürmüyordu.

Azize

Kalabalık bir yerde eski eşimin elimi tutup sarılıp öptüğünü gördüm sonrada yeni karısıyla birlikte gittiler

Suna

Rüyamda eski eşim benim eve gelmiş, onun boynuna sarılıp onu çok özlediğimi söylüyorum

Elif t

Rüyamda eski eşim bana sarılıp hep yanındayım dedi

Bbb

Ruyamda eski esimin gulerek bana sarılıp sakalasmasini gördüm

Özge Y

Rüyamda eski eşim belimden sarılmış af diler gibi öylece duruyordu.

Nastya

Ruyamda eski esim sarilarak birakma dedi gitme dedi ama ben o evden ciktim gittim arkamda kalan kutu seylera bakmadan gittim

Huseyin

Rüyamda eski eşimin belimi ovalayıp bitsin artık sıkıntıların rahatla dediğine sait oldum bunun anlamı nedir

Sonia

Ruyamda eski bosanmış eşimi bana hasretlen sarildigini gördüm