Rüyada eski eşini görmek ve konuşmak

Rüyada eski eşini görmek ve konuşmak yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, refah içinde yaşayacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, ticaretinin hızlanacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına delalettir.

Rüyada eski eşini görmek ve konuşmak gördüyseniz:

  • Sektörünüzden kişilerle veya meslektaşlarınızla iletişiminiz artıyor, yeni iş birlikleri içerisine girebilirsiniz.

Rüyada eski eşini ve yeni eşini görmek hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin eski eşini görmek bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin eski eşini görmek tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının sona ereceğine alamet eder.

Rüyada eski eşini görmek ve konuşmak refaha erişileceğine, güzel ve bereketli işlere gireceğine işarettir.

Rüyada eski eşini yanında görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, ailesini utandırmayacağına delalet eder.

Rüyada kocanın eski eşini görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada eski patronu ve eşini görmek evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, duaların kabul göreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına delalettir.

Rüyada eski kocanın eşini görmek çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments