Rüyada eski eşin cinsel organını görmek

Rüyada eski eşin cinsel organını görmek hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, işlerinin düşeceğine, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, maddi durumun düzeltileceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşin cinsel organını gördüyseniz:

  • Harcamalarınız dikkat gerektiriyor.

Rüyada eski eşin cinsel organını görmek işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, beğenilen işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş eşin cinsel organını görmek daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, kolaylık sağlayacağına inanılır.

Rüyada eşin cinsel organını görmek alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilisinin cinsel organını görmek maddi anlamda rahatlamaya, sağlığının bozulmayacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin cinsel organını öpmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada eski eşinin cinsel organını tutmak sorunların yakın zaman içinde artacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine delalettir.

Rüyada eski patronun cinsel organını görmek kendisiyle de gururlanacağına, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada eski nişanlının cinsel organını görmek ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments