Rüyada eski eş ile tlf konuşmak

Rüyada eski eş ile tlf konuşmak kazandıklarının tadını çıkaracağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, ele güne muhtaç hallere geleceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, neşesine kavuşacağına, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada eski eş ile tlf konuşmak gördüyseniz:

  • Duygusal problemler hayatınızı karışık hale dönüştürebilir.

Rüyada eski sevgiliyi ve onun eski sevgilisini görmek borcunu ödeyeceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisine döndüğünü görmek zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisiyle barışması güzel bir haber almaya, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilin eski sevgilisini görmek attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilimi eski sevgilisiyle görmek sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, güzel huylarının değişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin eski eşini görmek tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle tanışmak sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi eski sevgilisiyle görmek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments