Rüyada eski bir eşya almak

Rüyada eski bir eşya almak karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, arzularına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski bir eşya almak gördüyseniz:

  • İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz mümkündür.

Rüyada eve eski eşya gelmesi gücünün ve şansının yaver gideceğine, üzüleceğine, yıpranacağına delalet eder.

Rüyada eski eşya temizlemek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, bu yüzden maddi sıkıntıya düşeceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada eski eşya yerleştirmek zor bir döneme girileceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski bir eşya almak emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski eşya ayırmak çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski model eşya görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına delalettir.

Rüyada eski evden eşya taşımak işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşya hediye almak sevdiğini söyleyeceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments