Rüyada eşinin gömleğini başkasının giydiğini görmek

Rüyada eşinin gömleğini başkasının giydiğini görmek aile saadetinin de artacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, güzel bir iş fırsatına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine alamet eder.

Rüyada eşinin gömleğini başkasının giydiğini gördüyseniz:

  • Kişileri kendileriyle baş başa bırakın.

Rüyada eşinin gömleğini başkasının giydiğini görmek hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına işaret eder.

Rüyada başkasının gömleğini giydiğini görmek kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, kazancının da artacağına alamet eder.

Rüyada benim gömleğini başkasının giydiğini görmek mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının gömleğini ütülemek işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, insanların birbirine kenetleneceğine alamet eder.

Rüyada bir başkasının gömleğini giymek sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin gömleğini giymek el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına işaret eder.

Rüyada gömleğini başkasının giymesi kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, hatalı yollara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının beyaz gömleğini giymek istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments