Rüyada eşinin domates yediğini görmek

Rüyada eşinin domates yediğini görmek koltuğunun yükseleceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına işarettir.

Rüyada eşinin domates yediğini gördüyseniz:

  • Yeni bir takım ortaklıklara girebillir değişik iş alanlarına kaymak üzere girişimlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada eşinin domates yediğini görmek zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada domates yediğini görmek diyanet işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına inanılır.

Rüyada eşinin et yediğini görmek yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine inanılır.

Rüyada eşinin muz yediğini görmek büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine yorulur.

Rüyada eşinin üzüm yediğini görmek huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin kedi eti yediğini görmek itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin reçel yediğini görmek kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin pilav yediğini görmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments