Rüyada eşinin başkasıyla yatması

Rüyada eşinin başkasıyla yatması yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, eline para geçeceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin başkasıyla yatması gördüyseniz:

  • Sosyal çevrenizi yenileyebilir, sosyal anlamda yeni teklifler ya da davetler alabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz.

Rüyada eşinin başkasıyla evlenmesi ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin başkasıyla yatması hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine yorulur.

Rüyada eşinin başkasıyla ilgilenmesi zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına delalettir.

Rüyada eşinin başkasıyla sözlenmesi yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına işarettir.

Rüyada eşinin başkasıyla görmek iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin bir başkasıyla öpüştüğünü görmek başarılarının tadına varacağına, insanların yasa ve kedere boğulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin başkasıyla düğününü görmek göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur.

Rüyada eşinin evliyken başkasıyla evlenmek anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments