Rüyada eşini başka bir erkekle konuşurken görmek

Rüyada eşini başka bir erkekle konuşurken görmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, zor ve kötü günler geçireceğine, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına alamet etmektedir.

Rüyada eşini başka bir erkekle konuşurken gördüyseniz:

  • Duyguları kontrol etmek zor olabilir.

Rüyada eşini başka bir erkekle konuşurken görmek dertlerinin bitip huzura ereceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşini başka erkekle konuşurken görmek rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada karısını başka erkekle konuşurken görmek ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine inanılır.

Rüyada eşini başka bir kadınla konuşurken görmek başarılarının her geçen gün artacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğini başka bir erkekle konuşurken görmek gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilisini başka bir erkekle konuşurken görmek üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine delalettir.

Rüyada eşini başka kadınla konuşurken görmek mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına yorulur.

Rüyada eşini başka biriyle konuşurken görmek olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments