Rüyada eşine taş atmak

Rüyada eşine taş atmak gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, geriye doğru gideceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına, rahata ereceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine tabir olunur.

Rüyada eşine taş atmak gördüyseniz:

  • Sözlerinde durmayan ya da anlaşmalara uymayan kişiler nedeniyle zorlanabilirsiniz.

Rüyada eşine gülmek sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine işaret eder.

Rüyada eşine dokunmak hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına yorulur.

Rüyada eşine ah etmek boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, yüksek makamlara geleceğine işarettir.

Rüyada eşine süt emzirmek sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşine laf söylemek yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına yorulur.

Rüyada eşine et yedirmek başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, hasta olacağına rivayet eder.

Rüyada eşine küsmek nazara geleceğine, işlerin de yolunda gideceğine rivayet eder.

Rüyada eşine su içirmek yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments