Rüyada eşine laf söylemek

Rüyada eşine laf söylemek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için allah’ın çok büyük yardım edeceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına yorulur.

Rüyada eşine laf söylemek gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren konular daha az yorucu hal alabilir.

Rüyada eşine yakalanmak toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına rivayet eder.

Rüyada eşine et yedirmek rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşine laf söylemek kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada eşine su içirmek sıkıntılı günler yaşayacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada eşine dövmek önemli bir lider haline geleceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşine dokunmak sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına alamet eder.

Rüyada eşine sarılmak yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşine seslenmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments