Rüyada eşine kızmak

Rüyada eşine kızmak aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına işarettir.

Rüyada eşine kızmak gördüyseniz:

  • Gereken teşebbüsü yapmaktan çekinmezseniz maddi durumunuzu son derece düzeltmeniz olasıdır.

Rüyada eşine gülmek geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşine yaslanmak kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşine sarılmak işlerinin çoğalacağına, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına delalet eder.

Rüyada eşine dut yedirmek uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine alamet eder.

Rüyada eşine et yedirmek verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine rivayet eder.

Rüyada eşine su içirmek zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşine sinirlenmek rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, dertleşerek moral bulacağına alamet eder.

Rüyada eşine dövmek amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments