Rüyada erkeklik organının emilmesi

Rüyada erkeklik organının emilmesi daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, maddi olarak güç kazanacağına, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına işarettir.

Rüyada erkeklik organının emilmesi gördüyseniz:

  • Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak, düzeninizi değiştirmek için büyük istekler duymanız mümkün.

Rüyada erkeklik organının emilmesi iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine rivayet eder.

Rüyada erkeklik organının yalanması buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının erkeklik organının olması hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeklik organının sertleştiğini görmek başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkeklik organının koptuğunu görmek kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadınlık organının erkeklik organına dönüşmesi sorunlu bir durumla karşılaşacağına, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına yorulur.

Rüyada erkeklik organının şişmesi rahatının ve sağlığının bozulacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkeklik organının kalkması maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments