Rüyada erkek beni öptü

Rüyada erkek beni öptü daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine, bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek beni öptü gördüyseniz:

  • Duygusal karmaşalar yaşıyorsunuz.

Rüyada beni seven erkek görmek uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına tabir olunur.

Rüyada erkek beni öptü kederleneceğine, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine alamet eder.

Rüyada erkek arkadaşımın beni öpmesi maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına delalettir.

Rüyada erkek arkadaşım beni aldattı tatsız durumların yaşanacağına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına rivayet eder.

Rüyada beni koruyan erkek görmek sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada erkek kardeşimin beni öldürmeye çalışması maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine inanılır.

Rüyada beni seven bir erkek görmek kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, tatsızlıkların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada erkek bebeğin beni öpmesi bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, işlerinin yarıda kalacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments