Rüyada erkeğin cinsel organının kesildiğini görmek

Rüyada erkeğin cinsel organının kesildiğini görmek işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına işarettir.

Rüyada erkeğin cinsel organının kesildiğini gördüyseniz:

  • Hayatınızı geliştirmenizi sağlayacak maddi bir kazanç söz konusu olabilir.

Rüyada erkeğin cinsel organının kesildiğini görmek yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, yeni ev eşyaları alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin cinsel organının kesildiğini görmek kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada cinsel organının kesildiğini görmek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, bir anda yokluğa düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organının kesildiğini görmek parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının cinsel organının kesildiğini görmek gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada kendi cinsel organının kesildiğini görmek hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına delalettir.

Rüyada cinsel organının ucunun kesildiğini görmek ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına işarettir.

Rüyada birinin cinsel organının kesildiğini görmek inancının eksileceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments