Rüyada erkeğin cinsel organ görmek

Rüyada erkeğin cinsel organ görmek eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, onlar gibi davranıp, mal ve para sahibi olacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, afiyette olacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, keyifleneceğine ve afiyette olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeğin cinsel organ gördüyseniz:

  • Biraz hayalci, daha doğrusu aldırmaz olacağınız için harcamalarınıza önem vermeyebilirsiniz.

Rüyada erkeğin cinsel organ görmek eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına alamet eder.

Rüyada başka erkeğin cinsel organ görmek bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada cinsel organ yıkamak eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına tabir olunur.

Rüyada cinsel organ öpmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına yorulur.

Rüyada cinsel organ ile oynamak mutlu olacağınıza, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada cinsel organ uzaması sorumlulukların yerine getirileceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına rivayet eder.

Rüyada cinsel organ dikmek yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sorunların çabucak atlatılacağına işarettir.

Rüyada cinsel organ kopması hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments