Rüyada elinin üzerinde göz görmek

Rüyada elinin üzerinde göz görmek nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, kendisini geliştireceğine, kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada elinin üzerinde göz gördüyseniz:

  • İş hayatınızda bir ikilem içinde bulunuyorsunuz.

Rüyada elinin üzerinde göz görmek ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine inanılır.

Rüyada elinin üzerinde örümcek görmek tüm kederinin uçup gideceğine, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada elinin üzerinde yara görmek kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada elinin üzerinde böcek görmek bazı kaynakların tükeneceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine alamet eder.

Rüyada elinin kaşınması üst üste birçok sorun yaşanacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada elinin sakatlanması yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına tabir olunur.

Rüyada sağ elinin yanması rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada elinin soyulması kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments