Rüyada eline makas batması

Rüyada eline makas batması evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, de rahatının yerine geleceğine, dertlerin başlayacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı allah yolunda harcayacağına yorulur.

Rüyada eline makas batması gördüyseniz:

  • En iyi anlaşma sunulana kadar bekleyin.

Rüyada eline makas batması bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, işlere karışan, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına yorulur.

Rüyada eline makas almak kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada makas fırlatmak hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, çok büyük başarılara kavuşacağına yorulur.

Rüyada makas batirmak hayırlı haberler duyacağına, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor makas görmek istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada makas vermek eline geçen gelirin de çoğalacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada makas tutmak işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine yorulur.

Rüyada makas ile kesmek arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, hayatını ailesine adayacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments