Rüyada eline beyaz krem sürmek

Rüyada eline beyaz krem sürmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına rivayet eder.

Rüyada eline beyaz krem sürmek gördüyseniz:

  • Evdeki sorunların sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada eline beyaz krem sürmek bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin eline krem sürmek çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının eline krem sürmek kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Rüyada eline krem sürmek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada erkeğin eline krem sürmek çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ele beyaz krem sürmek yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, birikiminin artacağına işaret eder.

Rüyada beyaz krem şanti görmek gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada yüzünde beyaz krem görmek her geçen gün sorunların artacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.