Rüyada elinde hamur bulaşığı görmek

Rüyada elinde hamur bulaşığı görmek tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, saygınlık kazanacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinde hamur bulaşığı gördüyseniz:

  • Memnun olmanız, aynı zamanda da değerlendirmeniz gereken avantajlı bir konumdasınız.

Rüyada elinde hamur bulaşığı görmek çok kazançlı yatırımlara gireceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada hamur bulaşığı görmek işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada elinde hamur yuvarlamak kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinde hamur görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, onun iyi olduğunu öğreneceğine delalet etmektedir.

Rüyada annenin elinde hamur görmek kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına inanılır.

Rüyada başkasının elinde hamur görmek ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada yumurta bulaşığı görmek daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına işaret eder.

Rüyada kaka bulaşığı görmek ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments