Rüyada elinde cam tabak kırılması

Rüyada elinde cam tabak kırılması sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, rüya sahibinin büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine delalet eder.

Rüyada elinde cam tabak kırılması gördüyseniz:

  • Aşılması zor engeller veya yolunuzun üzerindeki zorluklar moralinizi bozabilir.

Rüyada elinde tabak tutmak bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine inanılır.

Rüyada elinde cam tabak kırılması başarının düşeceğine, büyük rahatlık yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada elinde boş tabak görmek dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine inanılır.

Rüyada elinde demir tabak görmek sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada elinde tabak görmek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına delalettir.

Rüyada tabak tabak yemek görmek kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabak tabak pasta görmek kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabak tabak et görmek çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments