Rüyada eldiven seçmek

Rüyada eldiven seçmek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına rivayet eder.

Rüyada eldiven seçmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.

Rüyada yün eldiven her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına alamet eder.

Rüyada eldiven almak lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı eldiven bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına işarettir.

Rüyada eldiven istemek sevdiklerinden ayrı kalınacağına, bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil eldiven borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına yorulmaktadır.

Rüyada dantelli eldiven herhangi bir zarara uğranmayacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eldiven düşürmek işbirliği içinde olacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eldiven yemek sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments