Rüyada elbisesine pislemek

Rüyada elbisesine pislemek adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine işaret etmektedir.

Rüyada elbisesine pislemek gördüyseniz:

  • Belli bir olayın ya da durumun bir şekilde gözden düşeceğini veya inadın kırılacağını ya da bunun gibi şeyler olabileceğini düşünüyorsanız yanılabilirsiniz.

Rüyada elbisesine pislemek gördüğü saygının ve sevginin artacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine işaret eder.

Rüyada elbisesine sıçmak strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada elbisesine idrar sıçraması atılan adımların boşa gideceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, kısmetlerinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada elbisesine kaka yapmak tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada elbisesine kan bulaşması projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments