Rüyada el tırnağının çıktığını görmek

Rüyada el tırnağının çıktığını görmek ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, rüya sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada el tırnağının çıktığını gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi gösterebilme şansını bulacaksınız.

Rüyada el tırnağının çıktığını görmek insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tırnağının yerinden çıktığını görmek en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına delalet eder.

Rüyada kendi tırnağının çıktığını görmek çok güzel adımlar atılacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına yorulur.

Rüyada el baş tırnağının çıktığını görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayak baş tırnağının çıktığını görmek eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine tabir olunur.

Rüyada sol ayak tırnağının çıktığını görmek her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak tırnagının cıktıgını görmek amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada tırnağının koparılması çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments