Rüyada el öpmek istememek

Rüyada el öpmek istememek zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına işaret etmektedir.

Rüyada el öpmek istememek gördüyseniz:

  • Ani harcamalarınız yaptıklarınızla yakından ilgilenen bir kişiyle aranızda tartışma yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada eli öpmek harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada fil öpmek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, maddi zararını karşılayacağına delalet eder.

Rüyada dil öpmek yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada saç öpmek kapanan bütün kapıların açılacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada bir eli öpmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına işaret eder.

Rüyada atı öpmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına alamet eder.

Rüyada el yüz öpmek ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üç kez el öpmek başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments