Rüyada el avuç içi görmek

Rüyada el avuç içi görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, başarılı bir kişi olunacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine delalettir.

Rüyada el avuç içi gördüyseniz:

  • Yüksek performansınızın karşılığını alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada avuç avuç bozuk para görmek bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına yorulur.

Rüyada saçının avuç avuç döküldüğünü görmek çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına yorulur.

Rüyada avuç avuç saçının döküldüğünü görmek korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada avuç avuç pilav yemek kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada saçın avuç avuç dökülmesi elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Rüyada avuç avuç zeytin toplamak sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına inanılır.

Rüyada saçların avuç avuç kopması onu dinleyeceğine, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine alamet eder.

Rüyada avuç avuç ceviz yemek onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments