Rüyada ejderha resmi görmek

Rüyada ejderha resmi görmek çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına işaret eder.

Rüyada ejderha resmi gördüyseniz:

  • Yüksek vaatleri olan yeni bir yola girebilirsiniz.

Rüyada ejderha resmi görmek maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ejderha dövmesi iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına inanılır.

Rüyada ejderha eti yemek eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına yorulur.

Rüyada görülen ejderha çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine delalet eder.

Rüyada ölü ejderha görmek işlerinin bu sayede açılacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ejderha ısırması kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına yorulur.

Rüyada ejderha kesmek umutlarına, hayallerine kavuşacağına, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada ejderha ile konuşmak kurulan hayallerin yıkılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments