Rüyada duvarda karafatma görmek

Rüyada duvarda karafatma görmek maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada duvarda karafatma gördüyseniz:

  • Olayları farklı kişilerden soruşturup, ona göre karar vermelisiniz.

Rüyada duvarda karafatma görmek sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada görülen karafatma rahat bir döneme gireceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü karafatma görmek ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada karafatma ne demek kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine, layık olduklarına sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada karafatma beslemek hem yıpranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada karafatma ölüsü görmek çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karafatma görmek diyadinnet yeni iş teklifleri alacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada karafatma böcek görmek hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments