Rüyada düşme hissi

Rüyada düşme hissi eğer şifaysa da şifasını bulacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tüm dileklerin tutacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, yeni ev eşyaları alınacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına alamet eder.

Rüyada düşme hissi gördüyseniz:

  • Belli konularda ilerleme sağlayabilmek için gereken değişiklik ya da düzenlemeleri bir an önce yapmalısınız.

Rüyada düşme hissi güzel ve doğru işler yapacağına, başarılarını ispat edeceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada yataktan düşme yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada boşluktan düşme ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada yüksekten düşme zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına yorulur.

Rüyada dişi düşme zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine inanılır.

Rüyada balkondan düşme korkusu dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine delalettir.

Rüyada denize düşme tehlikesi çok kötü günler yaşayacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine işaret eder.

Rüyada yüksekten düşme nedir kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments