Rüyada düşman olduğun kişiyi görmek

Rüyada düşman olduğun kişiyi görmek kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, sağlığını geri kazanacağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, sevap işleyeceğine, dua alacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşman olduğun kişiyi gördüyseniz:

  • Geçmişte birlikte çalıştığınız bir kişi kanalıyla bir fırsat ortaya çıkabilir.

Rüyada düşman olduğun kişiyi görmek büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına yorulur.

Rüyada düşman kişiyi görmek manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşman olduğun birine sarılmak yaptığı işlerin küçümseneceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada düşman olduğun biriyle dost olmak hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, geçmişte yaşanan acıların unutulacağı yorulur.

Rüyada düşman olduğun birini dövmek helal lokmalar yiyeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına işarettir.

Rüyada düşman olduğun kişiyle barışmak durumunuzun iyileşeceğine, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada düşman olduğun biriyle kavga etmek özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada küs olduğun iki kişiyi görmek maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, rahatın yerine geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments