Rüyada durmayan kanama

Rüyada durmayan kanama insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada durmayan kanama gördüyseniz:

  • Arkadalarınızı bir araya getirebilir veya davet edebilirsiniz.

Rüyada durmayan kanama yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada durmayan araba hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, bir sebeple sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Rüyada durmayan asansör ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına yorulur.

Rüyada durmayan burun kanaması güzel bir bayanla evlilik yapacağına, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine tabir olunur.

Rüyada durmayan kan görmek işlerinin bu yüzden aksayacağına, birlikte bazı işler yapılacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments