Rüyada durgun suya girmek

Rüyada durgun suya girmek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, kazancın günden güne düşeceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, işlerinde başarılı olacağına delalettir.

Rüyada durgun suya girmek gördüyseniz:

  • Herşeye rağmen, siz hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla iyi anlaşabilecek yapıdasınız.

Rüyada durgun suya girmek şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil durgun suya girmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada durgun suya düşmek yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada durgun sel görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, en olunmaz yaralarının kapanacağına işaret eder.

Rüyada durgun gölde yüzmek dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada durgun denizde yürümek sorunlarından arınacağına, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına delalettir.

Rüyada durgun akan su görmek ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına delalet eder.

Rüyada işlerin durgun olması kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments