Rüyada durak

Rüyada durak neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, en gösterişli arabalara bineceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine alamet eder.

Rüyada durak gördüyseniz:

  • Daha önce tam olarak kulak vermediğiniz bir teklif, davet ya da öneriyi kabul edebilirsiniz.

Rüyada durak rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına yorulur.

Rüyada son durak görmek üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada durak taksisi görmek bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada durak görmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına tabir olunur.

Rüyada kalabalık durak görmek sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, mevki edineceğine inanılır.

Rüyada durak taksisine binmek huzurlu günlerin geleceğine, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret eder.

Rüyada durak görmek ihya görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine rivayet eder.

Rüyada durak kaçırmak iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments