Rüyada dünya rekoru kırmak

Rüyada dünya rekoru kırmak eve huzurun ve bereketin geleceğine, fırsatların teker teker elden kaçacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, ardından konu üzerinde düşünüleceğine, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada dünya rekoru kırmak gördüyseniz:

  • Sabah saatlerindeyse sizi herhangi bir sorumluluk altına sokabilecek şeyleri kabul etmekten kaçınmalısınız.

Rüyada dünya rekoru kırmak geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ay ve dünya görmek çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada dünya ve ay görmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına inanılır.

Rüyada dünya haritası kendisine uğur getireceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada dünya batiyor eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ay dünya görmek yardıma muhtaç olan insanlara yardımcı olduğuna, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların allah katında karşılığını bulacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına alamet eder.

Rüyada dünya turuna çıkmak maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada dünya küresi görmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların çözüleceğine, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments