Rüyada düğüne bir türlü hazırlanamamak

Rüyada düğüne bir türlü hazırlanamamak sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine yorulur.

Rüyada düğüne bir türlü hazırlanamamak gördüyseniz:

  • Mevcut amaçlarınızda ilerleme kaydedebilir veya tamamen başka bir alanda ilerlemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.

Rüyada bir türlü düğüne gidememek sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine alamet eder.

Rüyada düğüne bir türlü hazırlanamamak kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bu durumun az da olsa onu kibirlendireceğine, yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına rivayet eder.

Rüyada türlü türlü meyve görmek iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada türlü türlü yemek görmek yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına işarettir.

Rüyada türlü türlü böcekler görmek kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna tabir olunur.

Rüyada bir türlü gidememek bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir türlü ölememek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, borcunu ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada bir türlü işe gidememek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada düğüne bir türlü hazırlanamamak

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.