Rüyada düğünde göbek atmak

Rüyada düğünde göbek atmak sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, şerefli bir hayat süreceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, yüzünü kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada düğünde göbek atmak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar söz konusu olabilir veya belli sözler verilebilir.

Rüyada düğünde göbek atmak canının kıymetini bileceğine, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine inanılır.

Rüyada göbek adı yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada göbek okşamak kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada şiş göbek görmek aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, hafifleyeceğine, şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada göbek kıllanması birçok konuda daha dikkatli olunacağına, istediği başarıya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada göbek ellemek geleceğinin parlak olacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şişman göbek aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göbek yarası işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments