Rüyada donmuş asker görmek

Rüyada donmuş asker görmek kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, ekmeksiz ve parasız kalacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, kısmetlerinin açılacağına rivayet eder.

Rüyada donmuş asker gördüyseniz:

  • Esnekliği elden bırakmamalısınız.

Rüyada donmuş asker görmek kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, içinin ferahlayacağına yorulur.

Rüyada asker görmek asker olmak çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada donmuş yağ görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada ters dönmüş ev devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine alamet eder.

Rüyada donmuş göl görmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine alamet eder.

Rüyada donmuş ayı görmek uğranılan zararın paylaşılacağına, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına yorulur.

Rüyada donmuş kedi çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve çok büyük maddi zararlar edeceğine, kendine döneceğine işaret eder.

Rüyada donmuş süt görmek maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments