Rüyada domuz tutmak

Rüyada domuz tutmak bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, çirkin amellere, engel teşkil edeceğine, haksızlıklara uğranılacağına yorulur.

Rüyada domuz tutmak gördüyseniz:

  • Çalıştığınız veya yaşadığınız alandaki tüm yeni şeyleri keşfetme içgüdünüzü dizginleyemiyorsunuz.

Rüyada domuz görmek domuz öldürmek işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada domuz ve domuz eti görmek şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada domuz ve domuz yavrusu görmek şöhretli biri olunacağına, gelirin tükeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada domuz kovalaması kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kötü duygularını yeneceğine tabir olunur.

Rüyada domuz boğmak sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına tabir olunur.

Rüyada domuz vurma sosyal hayatını da askıya alacağına, kazancının da aynı oranda artacağına rivayet eder.

Rüyada domuz eti yedirmek itibarda meydana gelecek değişikliğe, manevi yönlerinin güçleneceğine yorulur.

Rüyada domuz koşturması kazancın her geçen gün daha da artacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments