Rüyada dolapta bezelye görmek

Rüyada dolapta bezelye görmek kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına inanılır.

Rüyada dolapta bezelye gördüyseniz:

  • Bazı konularda anlaşmaya varmak ya da anlaşma imzalamak için çabalamanın fazla anlamı olmayabilir.

Rüyada dolapta bezelye görmek yeni denemelerde bulunacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bezelye koparmak en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada bezelye soymak eşlerin boşanacağına, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına delalettir.

Rüyada bezelye açmak çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bezelye yetiştirmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yoğurtlu bezelye büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, başarılı bir insan olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bezelye pişirmek özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına işarettir.

Rüyada bezelye dikmek sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments