Rüyada dolandırıcılıkla suçlanmak

Rüyada dolandırıcılıkla suçlanmak başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, kapalı olan kısmetinin açılacağına, dünya malı elde edeceğine, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, iç dünyasında rahata kavuşacağına, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dolandırıcılıkla suçlanmak gördüyseniz:

  • Sadece para harcama konusunda değil herşeyde savurgan olabilirsiniz.

Rüyada dolandırıcılıkla suçlanmak o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments