Rüyada dolabı açmak

Rüyada dolabı açmak ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, çok büyük bir işin başına getirilmeye, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, yokluk çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada dolabı açmak gördüyseniz:

  • Bazı endişeleriniz olabilir.

Rüyada su dolabı kazancının hiç azalmayacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Rüyada dolabı açmak çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, darlık içine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elbise dolabı yakın akrabadan gelecek habere, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına delalettir.

Rüyada iş dolabı görmek iyi geçiminin devam edeceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine delalet eder.

Rüyada meşrubat dolabı maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine tabir olunur.

Rüyada tv dolabı görmek çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada boş ayakkabı dolabı görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşya dolabı görmek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments