Rüyada doktora gidip kan vermek

Rüyada doktora gidip kan vermek çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, geçmişini arkada bırakacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, şansının bir türlü dönmeyeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine alamet eder.

Rüyada doktora gidip kan vermek gördüyseniz:

  • Gizli kapaklı işler açığa çıkabilir.

Rüyada doktora gidip kan vermek sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada doktora gidip tahlil yaptırmak başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına delalet eder.

Rüyada doktora gidip hasta olduğunu öğrenmek hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada doktora gidip iğne vurulmak herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada doktora gidip muayene olamamak hak yolundan uzaklaşacağına, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına yorulmaktadır.

Rüyada doktora gidip tedavi olmak çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına delalet eder.

Rüyada doktora gidip ağlamak başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada doktora gidip muayene olmak yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.