Rüyada doktor kadın

Rüyada doktor kadın çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, kazancının günden güne çok artacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına delalettir.

Rüyada doktor kadın gördüyseniz:

  • Bir ilişkinizde ya da iş birliğinizde ani değişiklikler veya ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada doktor olmayan birini doktor görmek hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına işaret eder.

Rüyada doktor olmayan birini doktor olarak görmek özgüveninin artacağına, itibar göreceğine, rahata kavuşacağına işarettir.

Rüyada doktor dövmek huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, rahmete vesile olacak gelişmelere rivayet etmektedir.

Rüyada doktor çağırmak bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok doktor görmek işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına inanılır.

Rüyada göz doktor görmek başarı ve zenginlik getireceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada doktor ile evlenmek çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, yönetici makamına oturacağına rivayet eder.

Rüyada üç doktor görmek bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, ev taşımaya rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments