Rüyada doğum yapıp göbek bağını kesmek

Rüyada doğum yapıp göbek bağını kesmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, yeni bir araba satın alınacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine delalettir.

Rüyada doğum yapıp göbek bağını kesmek gördüyseniz:

  • Herşeyi kontrol ettikten sonra, gerekirse, kutlama yapabilirsiniz.

Rüyada doğum yapıp göbek bağını kesmek bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada göbek bağını kesmek aile bireylerinden biri ile tartışacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi göbek bağını görmek kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, günahların af olacağına alamet eder.

Rüyada doğan bebeğin göbek bağını kesmek bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına rivayet eder.

Rüyada kendi göbek bağını kesmek ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin göbek bağını bağlamak daha yüksek bir noktaya geleceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin göbek bağını görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına işarettir.

Rüyada erkek bebeğin göbek bağını görmek içine düşen fesada yeniliceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sabiha

Annemin doğum yaptığını görüp bebeğin göbek bağını kesmem