Rüyada dil kanaması görmek

Rüyada dil kanaması görmek yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına inanılır.

Rüyada dil kanaması gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olamadığınızda aşırı aktivite göstereceksiniz.

Rüyada sol el kanaması büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaş kanaması yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına inanılır.

Rüyada üst diş kanaması yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kanaması tecrübe sahibi olacağına, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada diz kanaması işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine yorulur.

Rüyada burun çok kanaması ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına alamet eder.

Rüyada arı sokması kanaması gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına rivayet eder.

Rüyada dişimin kanaması bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.