Rüyada dikenli gül almak

Rüyada dikenli gül almak hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, güçten ve takatten düşeceğine delalettir.

Rüyada dikenli gül almak gördüyseniz:

  • Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir arkadaşlık ya da dostluk gibi konularda şanslısınız.Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir.

Rüyada dikenli tel tutmak gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine inanılır.

Rüyada dikenli dal görmek çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, maneviyatının çökeceğine tabir olunur.

Rüyada dikenli teller kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada dikenli gül görmek maddi durumun düzeleceğine, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine işarettir.

Rüyada dikenli ot kesmek başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine delalettir.

Rüyada dikenli gül almak dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dikenli yaprak görmek eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada dikenli merdiven görmek parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments