Rüyada dibi tutmuş mercimek çorbası

Rüyada dibi tutmuş mercimek çorbası eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, çareye ve çözüme ulaşacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine tabir olunur.

Rüyada dibi tutmuş mercimek çorbası gördüyseniz:

  • Uzun zamandır bazı işlerinizin önünü kesen veya sizi yavaşlatan bazı sorunları gidermenin yollarını bulabilirsiniz.

Rüyada dibi tutmuş mercimek çorbası yanlış yönde kararlar verileceğine, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına delalettir.

Rüyada dibi tutmuş tencere ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, her konuda gelişme gösterileceğine yorulmaktadır.

Rüyada dibi tutmuş tencereyi temizlemek sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dibi tutmuş tencere görmek rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada dibi tutmuş yemek görmek işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına işaret eder.

Rüyada dibi tutmuş pilav görmek tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dibi tutmuş süt görmek işlerinin istediği gibi olacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine delalettir.

Rüyada sütün dibi tutmuş işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seher

Rüyamda mercimek çorbası yapıyordum tencerenin başından ayrılınca hemen dibi tutuyordu dönüp karıştırınca çözülüyordu