Rüyada devenin tükürdüğünü görmek

Rüyada devenin tükürdüğünü görmek yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, rütbesinin yükseleceğine inanılır.

Rüyada devenin tükürdüğünü gördüyseniz:

  • Biraz önce olumlu görünen bir durum birkaç saat içinde olumsuz bir hal alabilir.

Rüyada devenin tükürdüğünü görmek yokluk içine gireceğine, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada tükürdüğünü görmek tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eşinin tükürdüğünü görmek canını ve malını hiçe sayacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılan tükürdüğünü görmek onlardan yana üzüntüye düşeceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin kan tükürdüğünü görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yere tükürdüğünü görmek kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün sana tükürdüğünü görmek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yılanın sana tükürdüğünü görmek rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments