Rüyada derslerde başarılı olduğunu görmek

Rüyada derslerde başarılı olduğunu görmek iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada derslerde başarılı olduğunu gördüyseniz:

  • Hedeflerinizi uygulamaktan vazgeçmemelisiniz.

Rüyada derslerde başarılı olduğunu görmek aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, borçları varsa ödeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada derslerde başarısız olduğunu görmek hatalı yollara gireceğine, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına işarettir.

Rüyada kızımın başarılı olduğunu görmek gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada okulda başarılı olduğunu görmek akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına alamet eder.

Rüyada oğlunun başarılı olduğunu görmek başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir sınavda başarılı olduğunu görmek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada birinin başarılı olduğunu görmek sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, aile hayatının kötüye gideceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin başarılı olduğunu görmek kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments